Češi dorazili do Györu

....

Téměř kompletní česká výprava dorazila v sobotu do dějiště Evropského olympijského festivalu mládeže do maďarského Györu, který startuje v neděli slavnostním zahájením. Češi obhajují sedm medailí z předchozího letního festivalu v Gruzii.

video / foto dne

pic02

Flash news

Češi jsou doma!

V sobotu před polednem přistál na kbelském letišti v Praze vládní speciál se sedmi z osmi medailistů na palubě. Češi si ziskem osmi cenných kovů mírně polepšili oproti minulému letnímu festivalu v Tbilisi před dvěma lety, kde získali medailí sedm.

Volejbalisté o bronz

Čeští volejbalisté si v sobotu od 14:00 zahrají v Györu o bronz s Ruskem. Od 13:15 se utkají basketbalistky v souboji o páté místo s Litvou.

Social hub

Český olympijský tým

Rychlobruslařky ladí medailovou formu na ZOH! Ze SP v Erfurtu přivezly celkem 3 placky. Ke zlaté a stříbrné Karolina Erbanova, doplnila kompletní sbírku bronzem i Martina Sáblíková! facebook.com…

Český olympijský tým

A je tu zas! Když se má něco testovat, chutnat, nebo zkoušet, olympijský medailista z Ria Josef Dostál u toho samozřejmě nesmí chybět. Jede v tom s námi! #škoda #olympijskejizdy facebook.com…