Olympijský oheň dorazil do Györu, červencového dějiště Evropského festivalu mládeže

V Györu už hoří olympijský oheň. Do dějiště červencového Evropského olympijského festivalu mládeže, který je vrcholnou akcí pro sportovce ve věku 14 až 18 let, dorazil minulý týden z Říma.

Na ceremoniálu byla zároveň představena i oficiální píseň festivalu od maďarské kapely The Biebers s názvem Itt és Most, neboli Tady a teď.

Česká výprava, kterou utvoří přes 70 sportovců, bude od 23. do 29. července bojovat o medaile v devíti sportech. V roce 2015 v Gruzii, kdy se letní EYOF konal naposledy, přivezli čeští sportovci sedm cenných kovů.

Poslechněte si oficiální píseň festivalu.

video / foto dne

pic02

Flash news

Češi jsou doma!

V sobotu před polednem přistál na kbelském letišti v Praze vládní speciál se sedmi z osmi medailistů na palubě. Češi si ziskem osmi cenných kovů mírně polepšili oproti minulému letnímu festivalu v Tbilisi před dvěma lety, kde získali medailí sedm.

Volejbalisté o bronz

Čeští volejbalisté si v sobotu od 14:00 zahrají v Györu o bronz s Ruskem. Od 13:15 se utkají basketbalistky v souboji o páté místo s Litvou.

Social hub

Olympic.cz - Český olympijský výbor


Pardon, stránka nebyla nalezenaVyužijte horního menu pro hledání olympiád, sportovců, sportů, kontaktů či dalších stránek.

Případně můžete přejít na hlavní stranu tak, že kliknete ZDE.